قوانین و مقررات

قوانین عضویت وشفارش اینترنتی از سایت

رستوران آروما مفتخر است که در راستای راحتی مشتریان خدمات سفارش آنلاین این مجموعه را از طریق این سایت ارائه نماید. به منظور راحتی بیشتر و استفاده درست از خدمات این مجموعه , قوانینی که در این بخش به طور کامل درج گردیده را قبل از استفاده از این سایت مطالعه بفرمائید.

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف عضویت کاربر مورد نظر خواهد شد.

جهت سفارش غذا نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری می باشد. استفاده از نام کاربری مناسب، با حروف انگلیسی و همچنین ارائه مشخصات صحیح کاربر مثل آدرس و تلفن الزامی میباشد. رستوران آروما هیچگونه مسئولیتی جهت ارسال سفارش به کاربرانی که مشخصات صحیح در اکانت خود وارد نکردند را نمیپذیرد.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.

ساعات کار رستوران از ۱۱:۳۰ تا ۱۶:۰۰ و ۱۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ میباشد ، رستوران تا ۳۰ دقیقه قبل از پایان ساعت کاری سفارش میپذیرد.

مراحل پخت و ارسال سفارش ثبت شده بلافاصله انجام میگیرد لذا قبل از ثبت و پرداخت از سفارش خود اطمینان حاصل فرمائید زیرا سفارش ثبت شده غیر قابل بازگشت میباشد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

ارسال در محدوده م هروی ، حسین آباد، مبارک آباد ، ابتدای استاد حسن بنا تا میدان شریفی، ضابطی گلزار، غیاثی و کوچه های اطراف این محدوده رایگان میباشد مبلغ ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان هزینه ارسال به مناطق همسایه این محدوده اخذ میگردد و در صورتی که ارسال به مناطق دورتر با آژانس انجام گیرد هزینه آن به عهده سفازش دهنده میباشد و به صورت جداگانه نقدا به راننده پرداخت میگردد.

آروما این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

آروما این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از     از طریق  شماره تماس  و یا ایمیل ذیل  مراتب هر گونه سوء اشتباه را اطلاع دهند.

info@aromapizza.ir

۲۲۹۷۷۳۷۱-۰۲۱

تغییرات در این قوانین محتمل میباشد لذا کاربران می بایست قبل از هر سفارش قوانین رادر این قسمت از سایت  بدقت مطالعه نمایند.

 

با آرزوی رضایتمندی شما مشتریان عزیز و ارائه خدمات هر چه بهتر ما

مدیریت رستوران آروما